З нагоди Дня медичного працівника сьогодні привітали медичних працівників громади та всіх причетних до цього свята.

У ході заходу було відзначено подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню громади колективи та працівників сфери охорони здоров’я нашої громади, а саме: колектив Новопокровської АЗПСМ на чолі з Наталією Горб, колектив Олександропільської АЗПСМ на чолі з Олександрою Мікаелян, медичну сестру Багатського АЗПСМ Альону Криніцину, фельдшера Криничанського старостинського округу Людмилу Гайдар, фельдшера Іверського старостинського округу Людмилу Чайку та акушера Ірину Давидову, медичний колектив КЗ ЦНСП на чолі з Сейраном Мікаеляном, колектив підстанції швидкої допомоги смт Новопокровка, фармацевтів с. Олександропіль Світлану Дегтярьову та смт Новопокровка Тетяну Трофименко і Лілію Красьоху.

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ висловила слова щирої вдячності медичним працівникам за те, що не шкодуючи зусиль і часу, вони беруть на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини, - її життя.

Також від голови ГО "ОГ Світочі" Альбіни Сільчук на медичні заклади було передано гігієнічні набори.

Бажаємо нашим ангелам у білих халатах, які присвятили своє життя служінню людському здоров’ю, високих професійних досягнень, невичерпної творчої наснаги й успіхів у всіх починаннях і, звичайно ж, міцного здоров’я і найголовніше – мирного неба над нашою Україною.

Фото без описуФото без описуФото без опису