Новопокровська селищна рада висловлює щиру подяку ГС «ДИСТРИКТ РОТАРІ ІНТЕРНЕШНЛ 2232» та представнику ГО "Ротарі Клубу "Дніпро Новий" Ірині Одинцовій за матеріальну допомогу у вигляді подушок, ковдр, постільної білизни, електричних чайників, прасок, фенів, сушарок для білизни та настільних плит.  Ми пишаємося тим, що маємо таких надійних друзів. Ми вдячні Вам за підтримку та допомогу. Разом до перемоги! У єдності - наша сила!

17 серпня до Новопокровської громади завітала Дніпровська районна рада в особі голови Максима Лещенка, заступника Анатолія Коваленка та членів Благодійного фонду "Снайпер" на чолі з Юрієм Лавровим.  В результаті зустрічі було роздано гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених сімей з дітьми у вигляді 150 продуктових наборів, 7 ящиків дитячого харчування, 4 ящиків супів для військових, також були надані засоби особистої гігієни для жінок. Велика подяка Дніпровській районній раді, Благодійному фонду "Снайпер" та родині ЛАЗАРЕВИХ Ольги і Вадима за доставку допомоги до місця призначення за небайдужі серця та щиру допомогу людям, які цього потребують. Разом до перемоги! У єдності - наша сила!