Фото без описуФото без опису

Зігріємо наших! РГК передасть 800 пічок-буржуйок для ЗСУ

Регіональна газова компанія, під брендом якої працює АТ «Дніпропетровськгаз», розпочинає масштабну акцію «Зігріємо наших». Заводи RGC Production виготовлять 800 буржуйок, які передадуть у Збройні сили разом з теплим одягом до Дня захисників та захисниць України.

Потреба військових у пічках-буржуйках зараз колосальна. Про це говорять мобілізовані працівники, з якими підтримується тісний зв’язок. З початку повномасштабної війни було мобілізовано 1500 працівників компаній, що працюють під брендом РГК. Серед яких 133 спеціаліста АТ «Дніпропетровськгаз». Тому ми вирішили терміново запустити їх масове виробництво одразу на трьох заводах RGC Production, у тому числі в Дніпрі!

RGC Production підійшла до випуску буржуйок так само технологічно, як підходить до виробництва суперсучасних ШГРП. Розкрій та гнуття матеріалу виконується за допомогою високоточного новітнього обладнання. Корпуси пічок зварюються роботизованими зварювальними комплексами та фарбуються температуростійкою фарбою. Кожен виріб посилений ребрами жорсткості, щоб витримувати температурні навантаження.

В пічках реалізована можливість регулювання подачі повітря та відводу відпрацьованих газів для контролю інтенсивності горіння. Верхня горизонтальна поверхня призначена для приготування чи підігріву їжі. Також конструктори передбачили додаткові стійки та спиці, на яких бійці зможуть сушити одяг та взуття. Всі буржуйки для кращого маскування оснащені іскрогасниками.

800 пічок, які компанії, що працюють під брендом РГК, передадуть на передову, дозволять зігріти в бліндажах мінімум 7-8 тисяч бійців. Відтак, АТ «Дніпропетровськгаз» планує передати буржуйки на 9 віськових частин, де служать наші мобілізовані працівники компанії. На виробництво усіх 800 пічок піде близько 34 тонн металопродукції. Також на прохання мобілізованих працівників вирішили закупити додатково до форми теплий одяг – флісові кофти, термобілизну, бафи, шапки, дощовики.

Ми закликаємо всі інші бізнеси підтримати захисників України! Напередодні зими це буде особливо актуально.

Нагадаємо, що в серпні РГК передала на передову 17 пікапів та вантажівок. В рамках проекту РГК «Підтримаймо ЗСУ» було придбано і відремонтовано 205 автомобілів для військових. Всього за шість місяців загальна сума допомоги ЗСУ склала 125 млн грн.

Волонтерські штаби, створені при регіональних підрозділах, постійно передають бійцям безпілотники, маскувальні сітки, медикаменти, засоби гігієни, одяг, продукти. Ми підтримуємо не лише підрозділи, у яких служать наші працівники, але й інші, що потребують допомоги.

Довідка: Регіональна газова компанія - виробничо-технологічна компанія, що розробляє операційні, виробничі, інжинірингові та R&D рішення для газорозподілу. Наші проєктні центри, виробничі потужності і логістична мережа забезпечують сучасним обладнанням потреби української газової інфраструктури та інтегровані з глобальними ринками.