17 серпня до Новопокровської громади завітала Дніпровська районна рада в особі голови Максима Лещенка, заступника Анатолія Коваленка та членів Благодійного фонду "Снайпер" на чолі з Юрієм Лавровим.  В результаті зустрічі було роздано гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених сімей з дітьми у вигляді 150 продуктових наборів, 7 ящиків дитячого харчування, 4 ящиків супів для військових, також були надані засоби особистої гігієни для жінок. Велика подяка Дніпровській районній раді, Благодійному фонду "Снайпер" та родині ЛАЗАРЕВИХ Ольги і Вадима за доставку допомоги до місця призначення за небайдужі серця та щиру допомогу людям, які цього потребують. Разом до перемоги! У єдності - наша сила!