10 листопада 2021 року наша громада в черговий раз довела, що багата на творчих і талановитих людей. Саме в цей осінній день збірний вокальний колектив Новопокровської громади «Моя рідня» взяв участь в обласній акції "Співаємо разом".   Наш співочий ансамбль зачарував знімальну групу, яка завітала в Новопокровку,  своєю ідентичністю і мелодійністю, заспівавши акапельно українську народну пісню.  Під час зйомок учасники колективу дали інтерв'ю, де розповіли про свій колектив і про нашу талановиту громаду, висловили думку, у чому полягає "секрет " української пісні і  чи може пісня об'єднувати та найголовніше - наскільки нам потрібно бути разом. Селищний голова Людмила Муркович, виконавчий комітет Новопокровської селищної ради висловлюють слова щирої вдячності усім, хто взяв участь в зйомках. Сподіваємося, що незабаром відеоролик з’явиться в мережі, про що ми обов’язково повідомимо громадськість. Але вже сьогодні можемо сказати: «В нашій Новопокровській громаді живуть найталановитіші люди!».

10 листопада 2021 року в смт Новопокровка відбулося святкове вітання працівників закладів культури та соціальної сфери громади з професійними святами. Теплими словами та побажаннями міцного здоров'я і невичерпної енергії від імені селищного голови Людмили МУРКОВИЧ та виконавчого комітету  звернулися до присутніх працівники Новопокровської селищної ради.  Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог.

У с.Тракторне та с.Водяне встановлено зупинки.

Новопокровська ТГ,. Багатський с/о В межах конкурсу "Село- наш спільний дім і жити нам у ньому". Номінація" Кращий населений пункт" продовжуємо рубрику " Небайдужі серця". У с.Тракторне та с.Водяне встановлено зупинки. Слова вдячності Нефедову Р., директоруСТОВ" Колос"Бєлиху О., Владімирському В., Владімирській Л., Рошці І., Педенку С.,Гребенюку С., Сорокіну Ю.,Леушану І., Чепець І.,Залевському Р., Цеберябому О.,Дзябі Г. Мармацаю В. та старості Бєлиху В. Дякуємо за небайдужі серця." У єдності- наша сила".

Оновлення Реєстру е-лікарняних: в особистих кабінетах з'явились позначки про зв'язок з виробництвом, а е-лікарняні по вагітності стають готовими до сплати вчасно