Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Новопорковської територіальної громади!

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!  Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу. Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.  Ваша праця завжди на виду. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Зичимо Вам творчих здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої громади. Дякуємо за Вашу працю! З найщирішими побажаннями селищний голова  Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.