ДО УВАГИ !!!

 Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) № 80 від 28.10.2021 р., КНП “Солонянська багатопрофільна лікарня” віднесено до закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з ГРХ COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
 В зв’язку з чим 2-й та 3-й поверх головного корпусу та інфекційний корпус перекваліфіковано в інфекційне відділення (120 ліжок) для госпіталізації хворих на COVID-19. Терапевтичне та неврологічне відділення терапевтичного корпусу (3-й та 4-й поверх п’ятиповерхової будівлі) реорганізовано в загально-соматичне відділення для госпіталізації екстрених хворих, яких немає можливості доставити до інших закладів охорони здоров’я.
 З метою забезпечення закладу для лікування пацієнтів з COVID-19, Департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації виділено 70 кисневих концентраторів (ще очікується 50 одиниць), також з обласного бюджету виділено 2 040 000 грн. на закупку ліків, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів тощо.
 Активну участь у забезпеченні функціонування Солонянської лікарні приймає громада та депутатський корпус.
 Пам’ятайте! Єдиний спосіб профілактики від COVID-19 – вакцинація. Не нехтуйте своєю безпекою. Вакцинуйтеся та захистіть себе та своїх близьких, а також лікарів від тяжкого перебігу хвороби.

Директор
КНП "Солонянська лікарня"                    Геннадій КУЧЕРЕНКО

Фото без опису