10 листопада 2021 року наша громада в черговий раз довела, що багата на творчих і талановитих людей. Саме в цей осінній день збірний вокальний колектив Новопокровської громади «Моя рідня» взяв участь в обласній акції "Співаємо разом".   Наш співочий ансамбль зачарував знімальну групу, яка завітала в Новопокровку,  своєю ідентичністю і мелодійністю, заспівавши акапельно українську народну пісню.  Під час зйомок учасники колективу дали інтерв'ю, де розповіли про свій колектив і про нашу талановиту громаду, висловили думку, у чому полягає "секрет " української пісні і  чи може пісня об'єднувати та найголовніше - наскільки нам потрібно бути разом. Селищний голова Людмила Муркович, виконавчий комітет Новопокровської селищної ради висловлюють слова щирої вдячності усім, хто взяв участь в зйомках. Сподіваємося, що незабаром відеоролик з’явиться в мережі, про що ми обов’язково повідомимо громадськість. Але вже сьогодні можемо сказати: «В нашій Новопокровській громаді живуть найталановитіші люди!».