2 травня за сприяння селищного голови збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади взяла участь у півфіналі змагань на Кубок Юбкіна. Результати: Старт (Новопокровка) - Дніпро (Башмачка ) 5-2. Вітаємо збірну команду громади з перемогою і виходом у фінал. Дякуємо за сприяння та спонсорську допомогу селищному голові Муркович Л.І. та підприємцям Остащенку В.О., Чуприні Р.А.

Новопокровська селищна рада висловлює слова щирої вдячності небайдужим мешканцям та підприємцям Новопокровської територіальної громади, які долучилися до волонтерської акції "Великодній кошик для воїнів".   Приємно, що участь в акції взяли жителі усіх старостинських округів та  смт Новопокровка. Своєю допомогою Ви, шановні, даєте можливість нашим воїнам відчути радість великого християнського свята – Великодня. Бажаємо Вам здоров’я, миру, добробуту. Нехай  за Ваші добрі, чуйні серця та щедрість душі  доля дарує  щастя і світлу радість у Ваше життя. З повагою селищний голова Людмила Муркович, виконавчий комітет  та депутатський корпус Новопокровської селищної ради.

У 2019 році за ініціативи сільського голови Людмили Муркович Олександропільська сільська рада взяла участь в міжнародному проекті «U-LEAD з Європою» (4 раунд) і стала його переможцем. Згідно умов договору за кошти сільського бюджету проведено ремонт приміщення, облаштовано пандуси для людей з обмеженими можливостями та місця для очікування і відпочинку. Завдяки участі в проекті відділ ЦНАП в с.Олександропіль у 2021 році модернізовано згідно європейських вимог та стандартів, встановлено нове комп’ютерне та офісне обладнання, нові меблі та інше необхідне устаткування.