Дата: 06.05.2021 08:40

У 2019 році за ініціативи сільського голови Людмили Муркович Олександропільська сільська рада взяла участь в міжнародному проекті «U-LEAD з Європою» (4 раунд) і стала його переможцем. Згідно умов договору за кошти сільського бюджету проведено ремонт приміщення, облаштовано пандуси для людей з обмеженими можливостями та місця для очікування і відпочинку. Завдяки участі в проекті відділ ЦНАП в с.Олександропіль у 2021 році модернізовано згідно європейських вимог та стандартів, встановлено нове комп’ютерне та офісне обладнання, нові меблі та інше необхідне устаткування.