Дата: 06.05.2021 08:43

Новопокровська селищна рада висловлює слова щирої вдячності небайдужим мешканцям та підприємцям Новопокровської територіальної громади, які долучилися до волонтерської акції "Великодній кошик для воїнів".
Приємно, що участь в акції взяли жителі усіх старостинських округів та  смт Новопокровка.
Своєю допомогою Ви, шановні, даєте можливість нашим воїнам відчути радість великого християнського свята – Великодня. Бажаємо Вам здоров’я, миру, добробуту. Нехай  за Ваші добрі, чуйні серця та щедрість душі  доля дарує  щастя і світлу радість у Ваше життя.
З повагою селищний голова Людмила Муркович, виконавчий комітет  та депутатський корпус Новопокровської селищної ради.