10.03.21 відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд Новопокровської територіальної громади, приурочені Міжнародному жіночому дню

За  сприяння селищного голови Муркович Людмили Іванівни 10.03.21 відбулася просто бомбезна гра з волейболу серед жіночих команд Новопокровської територіальної громади, приурочена Міжнародному жіночому дню.

Верифікація виплат буде розширена на всі допомоги за лікарняними листками

Допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах будуть проходити процес верифікації. Верифікація виплат від Фонду соціального страхування України має забезпечити цільове використання коштів та мінімізувати ризик помилок при здійсненні виплат. При цьому, верифікація не вплине на строки фінансування матеріального забезпечення від Фонду.

З 5 по 8 березня по закладам Новопокровської територіальної громади відбувались святкові заходи приурочені Міжнародному жіночому дню, 8 березня.

6 березня напередодні Свята весни на території Солонянської територіальної громади відбулись районні змагання з волейболу серед жінок.

6 березня, напередодні Свята весни, на території Солонянської територіальної громади відбулись районні змагання з волейболу серед жінок. За підтримки та сприяння селищного голови Муркович Людмили Іванівни дві команди від нашої громади стали учасниками та призерами цих змагань.

Турніром з футзалу  розпочався цикл спортивних змагань Новопокровської територіальної громади

Турніром з міні-футболу розпочався цикл спортивних змагань Новопокровської територіальної громади, запланованих на 2021 рік. 03 березня в спортивному залі Новопокровської школи відбулися змагання серед юнаків 5-6 класів, в яких взяли участь команди Олександропільської, Новопокровської, Петриківської, Багатської, Криничанської та Іверської шкіл.

Урочиста зустріч селищної голови з матерями та дружинами загиблих воїнів під час АТО

05 березня в приміщенні селищної ради відбулася урочиста зустріч селищної голови Муркович Людмили Іванівни з матерями та дружинами загиблих воїнів під час АТО Захаровою Ларисою Микитівною, Головко Наталією Миколаївною, Кучерявою Любов’ю Миколаївною та Горобець Інною Йосипівною з нагоди міжнародного жіночого дня.