Урочиста зустріч селищної голови з матерями та дружинами загиблих воїнів під час АТО

Дата: 06.03.2021 12:02

05 березня в приміщенні селищної ради відбулася урочиста зустріч селищної голови Муркович Людмили Іванівни з матерями та дружинами загиблих воїнів під час АТО Захаровою Ларисою Микитівною, Головко Наталією Миколаївною, Кучерявою Любов’ю Миколаївною та Горобець Інною Йосипівною з нагоди міжнародного жіночого дня.

Людмила Іванівна привітала жінок зі святом та побажала їм міцного здоров'я, добробуту, мирного неба над головою.

Під час зустрічі також було вшановано пам'ять про синів і чоловіків, що загинули, та обговорено проблеми, які виникають у рідних загиблих.

На зустрічі були присутні представники Солонянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які долучилися до привітань селищного голови та нагородили відзнакою «Орден матері бійця АТО» Кучеряву Любов Миколаївну.