Турніром з футзалу  розпочався цикл спортивних змагань Новопокровської територіальної громади

Дата: 06.03.2021 12:50

Турніром з міні-футболу розпочався цикл спортивних змагань Новопокровської територіальної громади, запланованих на 2021 рік. 03 березня в спортивному залі Новопокровської школи відбулися змагання серед юнаків 5-6 класів, в яких взяли участь команди Олександропільської, Новопокровської, Петриківської, Багатської, Криничанської та Іверської шкіл.

Перемогу здобула команда Новопокровської школи, друге місце посіла команда Криничанської школи, третє – Іверської школи. Серед гравців найкращим воротарем визнано Гесньо Ростислава (Новопокровська школа), найкращим нападником - Оковитого Олександра (Новопокровська школа), найкращим захисником – Проскуру Давида (Криничанська школа). Усі учасники отримали задоволення від гри та чекають наступних змагань.

Юні спортсмени та педагоги дякують за організацію і проведення цих змагань селищному голові Муркович Людмилі Іванівні, адже саме завдяки її підтримці ці змагання й відбулися. Також за допомогу в проведенні змагань дякуємо Кондрацькому Анатолію Денисовичу, Титаренку Сергію Петровичу, Шадурській Тетяні Гарівні, Проскурі Юрію Вікторовичу, Шмигельському Андрію Степановичу.