10.03.21 відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд Новопокровської територіальної громади, приурочені Міжнародному жіночому дню

Дата: 13.03.2021 20:42

За  сприяння селищного голови Муркович Людмили Іванівни 10.03.21 відбулася просто бомбезна гра з волейболу серед жіночих команд Новопокровської територіальної громади, приурочена Міжнародному жіночому дню.

Серед переможців: 1 місце - команда "Фортуна"  Криничанського старостинського округу; 2 місце - команда "Старт" смт Новопокровка; 3 місце - команда "Злагода" Багатського старостинського округу. Боротьба була напружена і запекла, але в результаті всі були задоволені грою. І, навіть будучи на ігровому полі суперниками, учасники не забували, що в житті вони - гарні друзі.

Волейбольні команди дякують селищному голові Муркович Людмилі Іванівні а також СТОВ "Колос", Проскурі Ю.В. і Сергеєву В. І., які допомогли в питаннях організації та проведення заходу.
Тож тільки разом прямуємо до перемог, адже в єдності - наша сила!