Електронні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України

Електронні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що удосконалення системи обслуговування відвідувачів, це одне з  головних завдань, яке ставить перед собою Пенсійний фонд України.

13 січня у віддаленому робочому місці Центру надання адміністративних послуг Новопокровської ТГ, Багатський СО,   молодій мамі Бухмілер Ірині вручено свідоцтво про народження дитини.

13 січня у віддаленому робочому місці Центру надання адміністративних послуг Новопокровської ТГ, Багатський СО, молодій мамі Бухмілер Ірині вручено свідоцтво про народження дитини.

13 січня у віддаленому робочому місці Центру надання адміністративних послуг Новопокровської ТГ, Багатський СО,   молодій мамі Бухмілер Ірині вручено свідоцтво про народження дитини. Завдяки впровадженню комплексної послуги «єМалятко» (електрона державна реєстрація новонароджених) стало можливим як для мешканців центру громади так і всіх старостинських округів оформляти свідоцтва про народження не виїжджаючи за межі старстинського округу. Тож вітаємо нашу громаду з новою послугою, а родину з новонародженим - хай росте здоровим і щасливим на радість і втіху батькам!

20 січня у приміщенні селищноі ради відбулося засідання ініціативноі групи по створенню організаціі для ветеранів і людей поважного віку.  На зібранні було підбито підсумки за попередній рік. Селищний голова Людмила Іванівна Муркович презентувала план роботи громади на 2022 рік, наголосивши, що люди саме цієі віковоі категоріі - досвідчені, мудрі, за плечима яких чималі трудові здобутки,- це надійна опора для успішного поступу громади.  Приємним подарунком для учасників зустрічі стали подяки і ківти від селищноі ради.  Було визначено голів організаціі ветеранів по старостинських округах: Іверський СО - Оксамитна Людмила Іванівна, Олександропільський СО - Дегтярьова Наталія Володимирівна, Криничанський СО - Яковенко Наталія Миколаівна, Багатський СО - Цимбал Наталія Гаврилівна, центр громади представляє Чернявська Алла Вікторівна.  Одним із пріоритетів у роботі була визначена співпраця з Молодіжною радою. Адже єдність креативу молоді і досвіду старшого покоління - це наша сила, запорука успіху.  Завершилася зустріч невеличким музичним вітанням від відділу культури та невимушеним спілкуванням за столом з чаєм та солодощами.