Життя громади

За сприяння Новопокровської селищної ради та  ГО ОГ Світочі 26.01  в приміщенні Новопокровського ліцею відбулася підтримуюча зустріч, в якій взяли участь група з жінок та дівчат. В групу  входило 26 жінок різних категорій:  місцеві жінки,  ВПО,  жінки із родин військовослужбовців, виховательки, працівниці центру надання соціальних послуг.  Впродовж цього заходу жінки займалися арт- терапією: малювали, фантазували і просто відпочивали думками та душею, а також учасниць пригощали смачним чаєм та пиріжками.  Кожен мав змогу проявити своє внутрішнє «Я», та досвідчені психологині розшифрували глибоко закопані мрії та бажання.  Наприкінці зустрічі кожен з учасниць отримав смачний подарунок.

Вшанування пам'яті про загиблого Героя-земляка

Сьогодні ми з вдячністю і повагою схиляємо голови перед світлою пам’яттю нашого земляка Богдана Івановича Лучка, який народився у селі Петриківка.       Він був одним із тих, хто став на захист рідної землі у перші дні повномасштабного вторгнення. Спочатку Богдан Іванович доєднався до групи добровольчого формування територіальної оборони «Варта Дніпра». А в травні 2022-го року він уже був на передовій.         Куп’янськ, Часів Яр, Бахмут – це бойовий шлях нашого захисника.        За героїчний вчинок, пов’язаний із ризиком для життя під час бойових дій, був нагороджений Хрестом «Честь і Слава» та орденом «Незламним героям російсько – української війни».        27 січня 2023 року разом зі своєю бригадою Богдан Іванович пішов на чергове бойове завдання, з якого полинув у вічність.         З того дня минув уже рік. Рік жалю і невимовного болю від втрати турботливого сина і чоловіка, найкращого татуся, брата… Цей біль не лікується, не згасає. Ми щиро співчуваємо рідним і близьким загиблого Героя.         Він віддав своє життя за мир і свободу нашої країни. Його героїчний чин назавжди залишиться в нашій пам’яті, в історії нашої громади.         Його відвага і мужність надихають нас на добрі справи.         Вічна пам’ять захиснику України!

Небайдужі серця

Від пʼятниці до пʼятниці  Дякуємо нашим захисникам за можливість жити. Дякуємо невтомним людям, які підтримують наших воїнів. Дякуємо, що єдині. Цей тиждень вже відходить в історію але залишається для нас, як тиждень невтомної боротьби і допомоги. Ось пʼятниця , а вже й понеділок, ….і  знову пʼятниця. На кухнях смажиться мʼсо,випікається різна здоба. А ось і улюблені варенички наших хлопчиків, а тут дівчатка витягають із печі хліб із золотистою скоринкою, а ось красується щойно приготовлений торт для наших іменинників . А цю кухню заполонив запах тушкованої картоплі. Все це ми приготували і відправили Яка ж історія нашої допомоги.  Ось хвилююча зустріч, до нас завітав наш земляк Міша Подолкін, ми спілкувалися, полякувпли за мужністьі привітали з днем народження, який він нещодавно відсвяткував. Слова: « потрібна допомога» і цього досить. І у шпиталях смакують наші захисники.:понеділок, четвер, і пʼятниця не залишилася осторонь. ( Дякуємо нашим куховарочкам, дякуємо за доставку Олександру Латишу, Яцук Роману і Надії Нечерді, Олександру Мурковичу. Олександру Дешкові, Оксані Черевко,Наталії Перетятько) Ось вже допомога поспішає на донецький напрямок: пʼятниця( іІрина), вівторок( Анатолій Ремез,)середа ( Віталій повертається в частину),пʼятниця ( хлопці повертаються до Авдіївки).  Передали хлопцям ще й теплі шкарпетки- 4 пари, які вʼязала Оксана Гармаш. , А ще відправили 8 іменинникам смачні торти Новою поштою.

Новопокровська ТГ інформує

25.01.2024 року при співпраці  Новопокровської селищної ради, ГО "ОГ "Світочі" та  Дніпровської районної ради в особі Максима Лещенка від Червоного хреста надано допомогу у вигляді 450 шт продуктових наборів та 450 шт ковдр для внутрішньо переміщених осіб. Дякуємо товариству "Червоного хреста" України що продовжуєте робити добрі справи в цей нелегкий час, Максиму Лещенку, Альбіні Сільчук за сприяння в наданні допомоги, працівникам закладів освіти та селищної ради.

🌼Небайдужі серця 🌼

Зимно. Все навколо вкрито білим снігом. І здавалося б тільки радіти цій чудовій порі. Та в думках постійно хлопці, наші незламні воїни, які в таку лють захищають рідну краіну.    Їм як ніколи потрібно тепло  рідного дому.  Дякуємо нашим майстриням, які невтомно працюють, вʼяжуть шкарпетки , килимки та підтримують наших воїнів.  Сьогодні розповідь про наших невтомних жіночок.   🌼Вікторія Грачова   за останні роки звʼязала і передала близько 200  пар шкарпеток,  🌼Валентина Одновол заходить неодноразово до селищної ради, щоб вкотре передати шкарпетки,  а це вже близько 20 пар ,  нашим незламним воїнам.  🌼Тетяна Мун ,будучи далеко від рідної домівки,   також переслала 22 пари шкарпеток.  А щоб було з чого їх вʼязати, 🌼Інна Шеремет передала нитки.

Прощання з загиблим Героєм-земляком

Знову серце Новопокровської громади стискається від втрати. Страшенно нестерпно сприйняти, що молоде життя обірвалося в розквіті сил. 10 січня загинув наш земляк, відважний захисник рідної землі - Андрусишин Микола Михайлович, 2003 р. н., житель села Григорівка, Багатського старостинського округу. Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Микола став на захист Батьківщини і загинув під час участі в бойових діях поблизу населеного пункту Терни, що на Донеччині, забезпечуючи національну безпеку і оборону.  Справжній патріот, надійний побратим, незламний Воїн, відданий військовій присязі віддав найцінніше – власне життя за кожного з нас, за Україну. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи. Від імені усіх жителів громади висловлюємо глибокі співчуття мамі, сестрам, рідним та близьким загиблого Захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову перед мужністю воїна у скорботі. Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях.  Герої не вмирають, доки ми їх пам’ятаємо!  Вічні слава, пам'ять і шана Герою!  Спочивай з миром, наш земляче, наш Герою! Не забудемо! Не пробачимо!