Шановні жителі та гості громади!

Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо об'єднання нашої країни, її незалежність та силу, яка виникає з єднання нації – День Соборності України.
День Соборності – це не лише події історії, а й час гордості за наше минуле та віру в майбутнє. Вивчаючи історію минулого, ми поважаємо тих, хто боровся за наше право на єднання. Згадуючи події об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, ми розуміємо важливість єдності для вибору власного шляху розвитку.
Сьогодні ми – єдина сильна нація, яка має силу та визначеність забезпечити майбутнє для своїх громадян. Нехай цей день стане символом нашої непохитної віри в себе, в єдність та велич нашої країни.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, мудрості  і наснаги у  праці на благо нашої держави, патріотичного піднесення та глибокого розуміння, наскільки важливо бути разом.

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради