23 травня збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади взяла участь у чемпіонаті району з футболу. Результати: «Троя» (Тритузне) – «Старт» (Новопокровка) 0-1. Вітаємо збірну команду громади з перемогою. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Л.І., директорові Новопокровської ЗЗСО Козакову В. О. та за спонсорську допомогу директорові Криничанської ЗЗСО Шмигельському А. С. та старості Криничансткого старостинського округу Проскурі Ю. В.

21 травня відбувся перший тур районних змагань з міні-футболу серед громад.

21 травня відбувся перший тур районних змагань з міні-футболу серед громад. За результатами змагань збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади перемогла команди Святовасилівської ТГ та Солонянської ТГ з рахонком 4:3 та 4:1. Вітаємо збірну команду громади з перемогою. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Л.І. та за спонсорську допомогу директорові Криничанської ЗЗСО Шмигельському А. С.

16 травня збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади взяла участь у фіналі змагань на Кубок Юбкіна. Результати: «Троя» (Тритузне) – «Старт» (Новопокровка) 3-1. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Л.І. та директорові Новопокровської ЗЗСО Козакову В. О, та за спонсорську допомогу підприємцеві Гайдар Ю.П.

Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.

Згідно Постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 « Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» , та від 14.05.2021 року № 420 № « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України»