💐 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.
Дорогі бібліотекарі, щиро вітаємо вас із професійним святом.
Ваша праця – це покликання, що переплітає в собі мудрість минулого, натхнення сьогодення і надію на майбутнє. Ви є вартовими знань і культурних скарбів, які, завдяки вашим старанням, стають доступними кожному. Бібліотека – не лише скарбниця книг, це місце, де оживають мрії, розквітають ідеї та зміцнюються душі.

Дякуємо вам за вашу відданість, терпіння й любов до книги. Ви – провідники в дивовижний світ літератури, які відкривають перед нами нові горизонти, навчають мислити та відчувати глибше. Нехай ваша робота завжди дарує радість і натхнення, а бібліотечні зали наповнюються допитливими відвідувачами.

З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, депутати і виконавчий комітет Новопокровської селищної ради