1 жовтня ми вшановуємо надзвичайно важливі для українців свята – День Захисників і Захисниць України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Це свята, які поєднують наш дух і силу, відвагу та мужність, єдність народу й віковічну віру в перемогу добра.
Ми дякуємо кожному, хто стоїть на захисті нашої країни, оберігаючи наш мир і свободу. Кожен з вас – наш Герой, наша гордість, наш оберіг. Ви – нащадки козацького роду, які продовжують традиції незламності та свободи. Ваші серця палають любов’ю до України, як і наші молитви до Пресвятої Богородиці, яка оберігає вас під своїм Покровом.
Низько схиляємо голови, згадуючи полеглих воїнів, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю.
Шановні захисники та захисниці!
Залишайтеся такими ж сильними, добрими, мудрими і обов’язково повертайтеся додому живими! Міцного здоров’я вам та незламної віри у нашу перемогу!
Нехай Пресвята Богородиця, покровителька українського війська, оберігає всіх наших воїнів та всіх українців, які тримають стрій і свій фронт.
Ми сильні! Ми вільні! Ми переможемо!
Слава захисникам і захисницям України!
Слава Україні!

#Новопокровська_ТГ #Світочі_Гоог #Разом_до_Перемоги #ЗСУ