#Партнерство_заради_миру
#Новопокровська_ТГ

🤝 На Черкащині об’єдналися задля спільного майбутнього!

Представники громад Дніпропетровщини та Запоріжжя вирушили до  Черкащини, відвідавши Білозірську, Шполянську та Чигиринську громади. Метою зустрічей було ознайомитися з позитивним досвідом становлення та ефективної роботи закладів, що надають соціальні, медичні та освітні послуги в умовах воєнного стану.

Особливу увагу приділили:

👨‍🦽👦   Інклюзивності: відвідали Інклюзивно-ресурсний центр та обговорили підтримку дітей з особливими потребами.

🪖👥Ветеранах: ознайомилися з роботою "Ветеран Hub" та програмами для психологічної підтримки захисників і їхніх родин.

🧑‍🎨   Молоді: обговорили розвиток позашкільної освіти та тренінгові програми для молоді та жінок.

👨‍👩‍👧‍👦Кожна з відвіданих громад презентувала унікальні проєкти та ініціативи. Так, Шполянська громада вразила своїм досвідом у створенні комфортного простору для відпочинку та розвитку дітей і дорослих.

💙💛 Дякуємо ULEAD з Європою в Дніпропетровській області за організацію такого важливого заходу, взаємодію та співпрацю!