17 вересня вітання з професійним святом линуть до тих, хто сміливо, мужньо і самовіддано готовий кинутися у вир подій, щоб врятувати життя. Рятувальники – справжні герої нашого часу, які не шкодують себе заради безпеки інших.
Куди б не прийшла біда – вогонь, вода чи інші стихійні лиха, Ви першими приходите на допомогу людям.
Ваш професіоналізм, блискавична реакція та відданість справі не лише рятують життя й майно людей, а й значно зменшують масштаби руйнувань.

Нехай Вас оберігають янголи, а ваші домівки завжди будуть наповнені теплом і спокоєм. Дякуємо за те, що стоїте на варті наших життів. Зі святом, рятувальники!
Герої серед нас!

З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради