"Безпечна громада – це простір, де кожен відчуває себе впевнено, де задоволені базові потреби та надаються необхідні послуги.

✅ Проведення аудиту безпеки нашої території – важливий крок на шляху до створення безпечного та безбар’єрного середовища.

‍🧭Перший маршрут аудиту в селі Олександропіль, який пройшла наша ініціативна група, охопив такі важливі об’єкти: Центр активності громадян, Центр життєстійкості, парк, гімназію, центр соціальних послуг, амбулаторію, аптеку, ЦНАП, клуб та відділення Укрпошти.

Наступний етап – аналіз отриманих даних та визначення основних проблем і ризиків.

Разом ми створимо безпечну громаду для всіх!

#НовопокровськаТГ #безпечна_громада #аудит_безпеки #доступність #інклюзивність #громадська_активність #безпечне_місто #разом_до_перемоги"