🌻 29 серпня на території громади пройшов мітинг-реквієм до Дня пам'яті захисників України, які віддали свої життя за рідну землю. Цього дня, на спомин про героїв, котрі зійшли на небеса, проведено авто-, мотопробіг під назвою «Їду на честь пам’яті про загиблих героїв – захисників» з покладанням квітів на могили. Учасники з кожного села об'єднувалися в єдину колону, що прямувала в саме серце громади — на Алею пам’яті загиблих Героїв у селищі Новопокроровка.
На Алеї пам’яті зібралися рідні та близькі загиблих, учасники пробігу з усіх старостинських округів, а також гості, щоб віддати шану тим, хто захищав наше мирне життя.
🕯У хвилині мовчання усі схилили голови в скорботі, зворушені глибоким болем втрати. Отець Микола провів поминальну службу із вшанування світлої пам’яті захисників. Батьки, не стримуючи сліз, застигли перед портретами своїх дітей-героїв, напевно згадуючи кожен момент їхнього життя.
Селищний голова Людмила Муркович звернулася до присутніх, висловлюючи глибокий смуток через втрату, яку тисячі українців відчувають у цей день. Вона згадала трагічні події під Іловайськом, коли на полях стиглих соняхів українські воїни потрапили в підступну пастку ворога. З великим сумом, але водночас з гордістю, Людмила Іванівна наголосила на безмежній вдячності тим, хто й сьогодні продовжує боронити нашу рідну Україну.
🇺🇦 Служба не стала на заваді і бійцям 128-ї ТРО міста Дніпра, котрі боронять рубежі нашої області, також взяти участь у пробізі, аби вшанувати пам'ять своїх полеглих побратимів.
Проте війна диктує свої правила і раптовий звук сирени сповістив про наближення нової небезпеки. В цей момент приходить розуміння, яка тендітна лінія між миром і війною. Тож, хлопці не вагаючись повернулися на позиції, залишивши символічний подарунок — гільзу від використаного боєприпасу, розписану українським орнаментом. Цей артефакт, наповнений глибоким змістом, символізує незламність духу та зв'язок між поколіннями захисників. Він залишиться в пам'яті як річ, що увічнює події сьогодення.

Цей пробіг не лише віддав шану загиблим, а й об'єднав тих, хто сьогодні продовжує нести службу, підтверджуючи, що пам'ять про героїв завжди буде жити в серцях живих. Патріотичні пісні наших виконавців Євгенії Кремінь, Олександра Головка, Євгена Осійчука, як завжди викликали хвилі емоцій, весь мітинг їх супроводжували постійні ведучі Софія Давидова і Інна Косенко.

Після мітингу-реквієму родини загиблих були запрошені на теплу зустріч з головою громади, де вони мали можливість поспілкуватися та поділитися своїм болем і спогадами. Цей день став ще одним нагадуванням про те, якою дорогою ціною виборюється свобода, і як важливо зберігати пам'ять про тих, хто віддав за неї своє життя.