🤝Продовжується благодійна традиція фонду «Небо України». За сприяння селищної ради при підтримці ГО «ОГ «Світочі» 27 червня 2024 року отримали допомогу від Благодійного фонду «Небо України» у вигляді продуктів: макаронні вироби – 900 кг, крупа пшенична – 600 кг, вівсяні пластівці – 120 кг, крупа манна – 300 кг, горох – 300 кг, крупа кукурудзяна – 300 кг консерва м’ясна – 300 шт, квасоля консервована – 600 шт, олія – 300 л, сіль – 3 кг шт, пакети для фасування наборів – 300 шт, Біблія – 300 шт.
Завдяки такій підтримці сформовано 300 продуктових наборів для сімей загиблих, в полоні і безвісти зниклих захисників, родинам з числа внутрішньо переміщених осіб
🙏Дякуємо голові БФ «Небо України» Владиславу Сенюті, голові ГО «ОГ Світочі» Альбіні Сільчук за Вашу щедрість та підтримку.
   🕊 Справжня сила народу полягає в єдності та готовності допомагати.
Разом до ПЕРЕМОГИ!