У Новопокровській громаді відбулася зустріч із представниками ІІІ окремої штурмової бригади та представником молодіжної організації "Центурія".

Третя окрема штурмова бригада сформована на тих самих принципах, на яких стоїть легендарний «Азов» та весь Азовський рух. Базові світоглядні засади азовських підрозділів – україноцентризм, традиціоналізм, ієрархія й відповідальність.

Впродовж заходу бійці 3-ї окремої штурмової бригади у форматі живого спілкування розказали про свій бойовий шлях, особливості бригади та про можливості приєднання, про націоналізм, переваги служби, вмотивованість і дух побратимства.

Крім того, на зустрічі з населенням громади було надано відповіді на хвилюючі питання слухачів. На прикінці спілкування селищний голова Людмила МУРКОВИЧ подякувала захисникам за їхню відвагу та побажала скорішої Перемоги.
#НовопокровськаТГ