Сьогодні, 15 липня, ми відзначаємо День Державності України! Цей день нагадує нам про величну історію нашого народу, починаючи від Київської Русі, через боротьбу козацької доби, до відновлення незалежності у 1991 році. Українці завжди демонстрували мужність, єдність та незламне прагнення до свободи. За право бути господарем на своїй землі боролися наші предки і ми продовжуємо боротьбу сьогодні. Весь світ знає про стійкість і незламність України та підступність, звірства, агресивність і тероризм росії.
Цього дня ми віддаємо шану нашим волелюбним предкам і усім, хто зараз зі зброєю в руках доводить ворогам, що наша держава і суверенітет — непорушні. Схиляємо голови в скорботі за безсмертні подвиги тих, хто не повернувся з поля бою. Знаймо нашу історію, бережімо культуру й традиції, будьмо сильні, допомагаймо ближнім та нашим Захисникам! Вистоїмо і переможемо!
Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради