22-28.07

РОБОТА ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ:
За сприяння селищної ради та ГО «ОГ «Світочі»:
📦 Відправлено  2 особисті посилки зі смаколиками  на Харківський напрямок.
Передано домашню їжу пораненим воїнам у шпиталь міста Дніпро. Доставив Олександр Латиш.
Працівники  Багатського старостату та культури склали іменинну посилку для Анатолія Морозова та за проханням військовослужбовця передали її матері.

КУЛЬТУРНО-МАСОВІ ЗАХОДИ:
23.07. При співпраці ГО «ОГ Світочі» з ГО «Об’єднані на Дніпрі» у приміщенні Центру активності громадян був проведений тренінг на тему «Життєстійкість». Відвідали тренінг 23 особи.

ДІЯЛЬНІСТЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:
- 22.07 відбулася нарада  селищного голови Людмили Муркович та виконавчого комітету,  на якій розглядалося питання про економне використання водних ресурсів.
23.07 пройшла нарада у селищного голови Людмили Муркович, на якій розглядалися наступні питання:
- проведення благодійного заходу за участю Сергія Мироненка;
- залучення підприємців до благодійної допомоги з придбання квитків сім’ям загиблих військових, сім’ям військових, які знаходяться в полоні та зниклих безвісті.
- 25.07 у м. Київ селищний голова Людмила Муркович відвідала конференцію  "Конструктор туристичних стратегій: практичний інструмент для відновлення громад".
-25.07 - участь у навчально-інформаційному заході для ОМС у рамках Проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Реінтеграція ветеранів»: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики».
-25.07 - участь у ZOOM-конференції   розширеного засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Дніпропетровській облдержадміністрації за участі першого заступника міністра соціальної політики України Дарії Марчак.
- Особистий прийом громадян – 27 осіб.
- Прийнято 34 пакети документів на оформлення державних соціальних допомог.
- Видано 10 довідок ВПО.
-Видано та продовжено строк дії посвідчення багатодітної сім’ї – 3 шт.

ВЕТЕРАНСЬКА ПОЛІТИКА:
- надано консультації  для оформлення пільг на житлово-комунальні послуги учасникам бойових дій – 5;
-відправлено пакет документів для опрацювання з призначення пільги на житлово-комунальні послуги – 1;
-надано консультації сім’ям військовослужбовців з приводу земельних питань - 2;
-спеціалістом відділу відвідано офлайн семінар на тему: « Реінтеграція ветеранів від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики».
 Центром надання адміністративних послуг здійснено:
- особистий прийом 97 громадян;
-надано 102 адмінпослуги;
-2 особи зареєстрували своє місце проживання;
-15 осіб актуалізували інформацію в РТГ;
  -участь у вебінарі «Алгоритм дій ОМС у разі пошкодження чи знищення майна внаслідок збройної агресії російської федерації проти України»
-надано відповідь на 9 запитів від суду;
 -видано 32 довідки.
ОСВІТА :
- Отримання підручників для учнів 7 класу НУШ в КУ «Центр з обслуговування закладів освіти ДОР »
- Робота з системою АІКОМ щодо надання відомостей про укриття, що функціонують в закладах дошкільної освіти.
- Екскурсія здобувачів освіти Олександропільської гімназії у м. Дніпро.
- Участь у вебінарі «Безбар’єрність шкільних просторів».
- Проведення поточних ремонтів у закладах освіти громади.

БЛАГОУСТРІЙ:
🏡Працівниками з благоустрою проводяться роботи з упорядкування паркових зон, територій біля будинків культури, мульчування фруктових дерев
☘️ У межах акції "ВІТАМІНИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ" працівниками закладів культури продовжується заготівля сухофруктів  (абрикоси - 10 кг  та груші - 10 кг).
🌱У межах реалізації проєкту «Сади для Перемоги» працівниками закладів, установ та благоустрою проводиться збір цибулі, полив троянд, туй та хризантем, прополка квітників.
■ Законсервовано: Новопокровський ЗДО «Малятко» - перець 20 л, огірки 28 л, помідори 31,5 л, кабачата 9 л, асорті 3 л, повидло яблучне 15 л, ікра кабачкова 7 л, салат "Лечо"  2,5 л.
Павлівський ДНЗ «Струмочок» - яблука 9 л, кабачата 6 л.
Миропільська початкова школа  - помідори 3 л, огірки 3 л, асорті 3 л, салат з огірків 4 л.
Багатський старостат - огірки  6 л.

КУХОННИЙ БАТАЛЬЙОН:
👩🍳 Невтомні господині закладів освіти, культури, центру надання соціальних послуг готували: 🥘перші страви (борщ, суп рибний, розсольник) – 28  л, 🍲другі страви (каша гречана, картопля тушкована, картопляне пюре, спагеті) – 20  кг, м’ясні страви: стегенця – 40 шт, м’ясо – 3 кг, м'ясо тушковане – 5 кг, копчені бройлери – 13 шт, 🍞 хліб домашній –  58 шт, пиріжки( з картоплею) – 200 шт, вареники з картоплею – 200 шт,  солодка випічка (булка солодка з ізюмом, булка з ізюмом, печиво "Малятко" ) – 561 шт,  🥗салати (салат з огірків та помідорів)  – 13  кг, яйця відварені – 40 шт, риба смажена – 40 шматочків, пиріг заливний – 3 700 кг, пироги з абрикосами - 3 шт.
💙💛 Допомога небайдужих жителів:
◇Іван Пастушенко - 3 мішки зерна для відгодівлі птиці;
◇Людмила Гайдар – 1 л молока;
◇Ніна Колісник – 1 л молока;
◇Олена Мисюра – 1 л молока;
◇Олена Синяк - готувала для ЗСУ;
Криничанський старостат - 3 кг цукру.
🙏Дякуємо працівникам закладів освіти, культури, селищної ради, центру надання соціальних послуг та небайдужим жителям громади за невтомну працю та допомогу.

⚕️♻️ Усі об’єкти критичної інфраструктури працюють у штатному режимі