Пам'ять! Гірка пам'ять війни! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву, змушує серце стискатися від суму. З кожним днем час невпинно йде вперед, але біль від втрати не минає. Минула друга річниця, як ворожа куля зупинила серце відважного воїна Морозова Віталія Івановича.
Назавжди залишившись 33-річним… Віталій залишив по собі лиш теплий спомин щирої усмішки, стриманості і водночас хоробрості. На жаль війна забирає найкращих, не питаючи чи є у тебе сім’я, чи мріє батько про онуків, чи може ще не здійснив своїх мрій. Війна і смерть – безжальна!
Безмежна шана та вічна пам'ять Віталію! Пам’ять про людину міцну духом і нескорену, котра віддала своє життя заради нашого мирного майбутнього у вільній та незалежній Україні!
Спочивай з миром! Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!