Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради нагадує про важливість оновлення даних військовозобов’язаних громадян до 16 липня 2024 року – це є крайнім терміном. У зв’язку з набуттям чинності закону про мобілізацію №3633-ІХ (законопроєкт 10449) оновити дані можливо одним з трьох способів:

• особисто відвідавши територіальний центр комплектування і соціальної підтримки;
  • скориставшись мобільним додатком "Резерв+";
  • відвідавши центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Вимога щодо оновлення даних стосується всіх військовозобов'язаних віком 18-60 років, в тому числі заброньованих осіб, тих, хто має відстрочку, військовозобов’язаних жінок.

Оновлення даних через ЦНАП: як це працює? Для оновлення даних через ЦНАП військовозобов’язані громадяни мають надати актуальні дані про себе та підтвердити їх. Що потрібно мати з собою:

• паспорт громадянина України;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);
  • мобільний телефон.

Адміністратор вносить дані в електронну систему, які автоматично підтягуються в реєстр Оберіг. Далі заявник отримує військово-обліковий документ з QR-кодом або витяг із печаткою та підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних. Процедура триває 5-10 хвилин.

Запрошуємо скористатися послугою оновлення даних у відділі ЦНАП (смт Новопокровка, Миру, 11), в ЦНАПі (с. Олександропіль, Лугова, 74), або на віддалених робочих місцях у вашому старостаті (с. Іверське -Кооперативна, 26; с. Кринички - Зелена 18А, с. Павлівка – Центральна, 40Б , с. Багате -Центральна, 101А) Графік роботи 8:00-17:00, обідня перерва 12:00-13:00.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру0567473667, 0800351367.