Все починається з ідеї... Ще місяць тому, за ініціативи селищної ради, ГО "ОГ "Світочі" та підтримки небайдужих жителів, започатковано проєкт "НАРОДНИЙ ДРОН". Цей проєкт об’єднав зусилля громади, щоб підвищити можливості наших захисників.

14 гордих "пташок" вже полетіли до своїх господарів.

Власноруч виготовив ці дрони Захаров Вячеслав, брат нашого загиблого Героя – Захарова Дмитра Андрійовича. Ця особиста трагедія стала болем для всієї родини, але до сьогодні спонукає підтримувати воїнів, які продовжують захищати Батьківщину. Кожен створений дрон — це криця пам'яті та помста за брата і всіх загиблих синів та доньок України.

На закупівлю деталей для конструювання дронів витрачено кошти у сумі 198 000 гривень.

За сприяння ГО "ОГ"Світочі" при підтримці Гуманітарна нова пошта дрони прямують до наших воїнів на Донецький та Запорізький напрямки:

- 6 дронів для 23-ї ОМБр Георгія та його побратимів;

- 5 дронів для 128 ТРО 231 батальйону Владиславу та його побратимів;

- 2 дрони нашому земляку Андрію Зайцеву;

- 1 дрон відправиться до 41 бригади.

Нехай ці «пташки» стануть символом небесного війська, що відійшло у вічність та допомагають нашим воїнам бачити те, що ворог намагається приховати.

Єдність - наш крок до Перемоги, великий крок до світанку над вільною Україною!