Кожен з нас впливає на наше майбутнє, майбутнє нашої країни, кожен може долучитися і творити добро. Як добре, коли є люди, серце яких наповнене добром та турботою. Ваш внесок, незалежно від того, великий він чи малий, - це віра в майбутнє. В цей не легкий для нашої країни час є люди, завдяки яким ми прокидаємося, маємо змогу випити ранкової кави. Наші захисники,наші мужні воїни, ми щиро вдячні їм, адже вони боронять не лише нашу землю, а й наші життя. З дня в день ми працюємо задля підтримки наших захисників, і в цьому нам допомогають небайдужі серденька нашої громади і не тільки.

Ми хочемо подякувати небайдужим серцям родини Юзвик Василя та Людмили,які надали нашій громаді 1500 саджанців солодкого перцю, які ми висадимо для того,щоб готувати їжу для наших захисників.

Саджанці перцю були роздані по старостатах та висаджені на комунальних огородах. Наші господиньки добре доглядають та поливають саджанці, будемо з нетерпінням чекати першого врожаю.