Небайдужі серця 20.05 - 24. 05. 2024

Посилки:
–📦За сприяння ГО "ОГ  "Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук  було відправлено 2 іменинних посилки захиснику на Херсонський напрямок. Доставляв посилки до Нової пошти Олександр Латиш.
Допомога ЗСУ:
–Три дні готували домашні страви на Харківський напрямок. Передали смаколики захисниками, які приїхали за обладнанням, яке ми придбали.
–Нашим захисникам передано: БПЛА MABIK 3, приймачі (37шт), конектори  (30шт), термоусадки (3шт), happymodal (5шт),  пропелери (30шт), польотні стеки (5шт), акумулятори для мавіка (7шт) на Харківський напрямок.
Культурно-масові заходи:
–21.05. У Бутовичівському лісі відбувся патріотичний захід для старшокласників нашої громади.
–Протягом тижня 22.05 - 24.05 в закладах освіти Новопокровської громади проведено свято "Останнього дзвоника".
23.05. До Дня Героїв проведено захід з хвилиною мовчання та  покладанням квітів на Алеї пам'яті.
–До Дня захисту дітей пригостили дітей морозивом.
–Розпочали збір посилок підтримки  для дітей з деокупованих територій.
–23.05. до нашої громади в Центр активності громадян вже вкотре завітали спеціалісти БФ " Голоси дітей", які надали безкоштовну допомогу 10 сім'ям.
Представниками БФ було проведено консультування з питань соціальної підтримки, юридичної допомоги. Були надані логопедичні консультації та психологічна підтримка. Проведено майстер - клас з виготовлення паперової аплікації. Також було проведено активні ігри на свіжому повітрі. У майстер -  класі взяли участь 8 діток.
Організаційні заходи:
–22.05.  селищний голова Новопокровської селищної ради Людмила Муркович разом із заступником Оленою Денисюк взяли участь у нараді  щодо розгляду Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" від 11 квітня 2024 року N3633 стосовно внесення змін у повноваження органів місцевого самоврядування.
–22.05. від нашої громади Альбіна Сільчук та Тетяна Баштаненко відвідали нараду Всеукраїнської програми ментального здоров'я " Ти як?" - за ініціативи першої леді Олени Зеленської - форум з життєстійкості "Осмислення . Цінності. Історії".
–24.05. директор Криничанської гімназії відвідав нараду відповідно до пункту 4.2 Регламенту Спартакіади Дніпропетровської області серед учасників бойових дій "Титани UA". Організація, підготовка та проведення районного етапу Спартакіади здійснюється структурними підрозділами районних військових адміністрацій, територіальними громадами за участю громадських організацій спортивної спрямованості.
Невтомні господині закладів освіти, культури, центру надання соціальних послуг приготували:
перші страви (супи, борщ) – 90 л;
другі страви – 72 кг;
салати – 14,7 кг;
солодка випічка – 1560 шт;
пиріжки –1638 шт;
вареники – 1515 шт;
солодкі пиріжки – 335 шт;
консервація – 51 л;
м’ясні страви: котлети – 65 шт, бройлери запечені - 5 шт;
яйця варені та сирі - 370 шт;
 компот – 100 л;
сало солоне - 11,4 кг;
печиво - 22,3 кг;
млинці з картоплею і тушонкою - 25 шт;
риба смажена ( хек) - 60 шматочків .
Допомога небайдужих жителів:
Світлана Булигіна: вологі серветки, чай, 2 пари шкарпеток;
 Світлана Алькема, Тетяна Педенко: вологі серветки, мівіна, чай;
 Вероніка Моргун: цукерки - 1 кг, спрей від комарів - 1шт;
Тамара Головата: вологі серветки - 4 набори,  спрей від комарів - 2шт, шкарпетки – 5 пар, дихлофос - 1шт;
Володимир Бондаренко: яйця - 60 шт;
Людмила Лемішко: яйця – 30 шт;
Багатський старостат: картопля – 9 кг, вишні консервовані – 6 л, сухофрукти - 1 кг;
Вікторія Бєлих: яйця - 30 шт;
Володимир Попович: 250 кг пшениці;
Наталія Старик: шкарпетки - 20 пар, аерозоль від комарів та кліщів - 15 шт, пачка чаю, печиво - 400гр.
Ольга Перетятько: 2 великі пачки серветок вологих;
Антон Грабко: надав 1000 грн на День захисту дітей;
Олена Гайдар: цукерки 2,9 кг, круасани 1,9 кг;
Ірина Грабко:  цукерки 2,3 кг;
Людмила Перець: рулет 2 шт, пряники 0,5 кг, яблука – 1,5 кг,подушечки кукурудзяні зі смаком шоколаду - 270 гр.;
Валентин Компанієць: рулет 2 шт;
Людмила Пастушенко: цукерки – 1,5 кг;
Ліна Подолкіна: цукерки- 0,5 кг.
Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу.

У єдності - наша сила!

Разом до Перемоги!