13 травня відбулася чергова 37 сесія Новопокровської селищної ради восьмого скликання.

У роботі сесії  взяли участь 17 депутат із 22.

Спочатку депутати заслухали звіт начальника відділу фінансівНовопокровської селищної ради Альони ТУРЧИНОЇ  про виконання бюджету Новопокровської селищної територіальної громади  за І квартал 2024 року та затвердили його, потім  внесли зміни до рішення селищної ради  від 06 грудня 2023 року № 1 "Про бюджет  Новопокровської територіальної   громади на 2024 рік ". А також оголосила про проведення закупівель для ЗСУ та допомогуселищної ради.

Важливими питаннями на сесії було ліквідація ЗЗСО «Петриківська початкова школа». Депутати одноголосно проголосували за закриття школи в зв’язку з оптимізацією та упорядкування мережі закладів освіти.

Затвердили внесення змін до штатних розписів виконавчого комітету, відділу фінансів та відділу освіти Новопокровської селищної ради.

Дали згоду для підписання меморандуму про співпрацю з ГО «Промінь» та участь у проекті «Житло та надія»

Також в процесі роботи були прийняті  важливі рішення із земельних питань.

Всього на пленарному засіданні 8 сесії селищної ради було розглянуто 31 питання.