13.05 - 17. 05. 2024
–📦За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук  було відправлено 4 іменинних та 3 особистих  посилок: Андрію Зайцеву, Тарасу Попович, Тетяні Ярмолінській та Юрію Потапенку на Харківський, Донецький та Запорізький напрямки. Доставив посилки до нової пошти Руслан Хирса та Олександр Латиш.
Відправлено  Лесею Кузьменко з  БФ "Чужих дітей не буває»"  їжу для військових на Запорізький  напрямок.
Благоустрій:
–Видали 106 продуктових наборів багатодітним родинам.
–Привітали до Міжнародного дня сім'ї родину з великим серцем — дитячого будинку сімейного типу "Недоступових Миколи Олександровича та Ірини Володимирівни".
–13.05.Отець Микола відслужив панахиду за загиблими Героями на Алеї Памʼяті.
–13.05.Відбулася зустріч селищного голови  з представниками Червоного Хреста щодо організації місць компактного проживання внутрішньопереміщених осіб у смт Новопокровка. Обговорили плани та можливості спільної дії для надання допомоги тим, хто потребує.
–13.05. Відбулася сесія ради, на якій обговорювалися такі питання:
•    земельні питання;
•    надання матеріальної допомоги по стихійному лиху;
•    виконання бюджету, внесення змін до бюджету Новопокровської громади;
•    про встановлення ставок і пільг про нерухоме майно;
•    про затвердження штатного розпису виконавчого комітету, відділу фінансів та відділу освіти Новопокровської селищної ради;
•    про припинення шляхом ліквідації ЗЗСО Петриківської початкової школи.
–13.05 Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю в рамках проєкту "Життєво важлива, гендерно-чутлива та інклюзивна допомога у сфері СРЗ та ГОН для постраждалих від конфлікту людей усіх статей в Україні та Польщі", який реалізується ГО «Промінь Дніпро» спільно з міжнародною гуманітарною організацією CARE.
–16.05. На території громади в закладах освіти проведено флешмоб "Вишиванку одягаю та Перемогу закликаю".
–14.05. В рамках реалізації проєкту «Humanitarian action for a sustainable child protection and care system in Ukraine» «Заходи гуманітарної допомоги і підтримки для зміцнення системи захисту та опіки дітей в Україні», який реалізується спільно з Save the Children in Ukraine, за підтримки Європейського союзу  зустрілися з представниками благодійної організації "Надія і житло для дітей". Мета підписаного меморандуму: створення дитячого простору «Центр активності громадян»  на території Новопокровської громади.
–6 травня в  Центр активності громадян прибули фахівці з "Голоси діти ", які надали безкоштовну допомогу 9 сім'ям.
Представники надали широкий спектр послуг, включаючи консультування з питань соціальної підтримки, юридичну допомогу, логопедичні консультації та психологічну підтримку. Проведено майстер клас по виготовленню паперової аплікації.
–Посадили кукурудзу та баштан (засіяти поля допомогли технікою місцеві підприємці  Муркович Олександр Миколайович та Балущак Юрій Юрійович, та  добре попрацювали: Муркович Олександр Олександрович, Балущак Юрій Степанович, Саботаж Сергій Вікторович, Олійник Юрій Юрійович).
Готували страви наш "Кухонний батальйон".
Невтомні господині закладів освіти, культури, центру надання соціальних послуг готували:
перші страви – 100 л;
другі страви – 70 кг;
салати – 23 кг;
солодка випічка – 1033+90 шт;
пиріжки солодкі -  600 шт;
вареники  - 1525 шт;
пиріжки – 705 шт;
консервація – 54 л;
м'ясні страви(котлети, бедро курине,голубці, м’ясо тушковане) – 135 шт;
торти "Медовик" – 13, 800 кг;
піцца – 40 сматочків;
компот - 14,5 л;
печені бройлери - 3,700 кг;
сало солонее – 5 кг;
сир твердий – 40 шматочків.
Торти випікали: Вікторія Миколенко, Любов Євчун , Марина Яловенко, Ганна Ремез.
Допомога небайдужих жителів:
Наталія Денисюк: яйця 20 шт;
Оксана Денисюк: квасоля в томаті 2,5кг, макарони 1,5 кг;
Валентин Денисюк: олія 6 л, капуста 1,5 кг;
Інна Іщенко: 5 л молока,0,8 сливок,10 яєць;
Людмила Прищепа: 30 яєць,8 кг сало копчене;
Олена Синяк: мед - 1,5 кг, 50 яєць,6 л молока;
Костянтин Марченко: 24 яєць;
Ірина Рогова – Мішатіна: молоко 20 л,  25 яєць;
Ніла Михайлова: печінка - 1 кг яєць -10 шт;
Віра Тихоненко: 20 яєць;
Людмила Кулик: 4 кг капусти;
Лариса Білан: сало - 5 кг;
Баштаненко Ніна, Мисюра Олена, Гайдар Людмила: по пів літровій банці тушонки.
Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу.

В єдності - наша сила!

Разом до ПЕРЕМОГИ!