Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому. Вона нагадує нам про цінності, на яких побудована сучасна Європа, про прагнення до миру, єдності та взаєморозуміння між різними народами.
Цьогоріч  Україна вдруге відзначатиме День Європи 09 травня, як символ нашої рішучості стати частиною великої європейської родини. Ми, українці, вдячні Європейському Союзу за підтримку та допомогу, яку він надає нам у нашій боротьбі проти російської збройної агресії.
Цей день дає можливість подякувати всім, хто стоїть поруч з нами у досягненні єдиної мети: Перемоги, відновлення миру та подальшого розвитку як європейської нації.
Нехай цей день для кожного українця буде впевненістю у майбутньому, де кожен народ, кожна країна мають право на суверенітет і вибір свого шляху. Ми йдемо вперед разом з нашими європейськими партнерами, сповнені надії та рішучості побудувати мирне та процвітаюче майбутнє для всіх нас.

🕊 З Днем Європи! Єднаймося заради спільних цінностей та майбутнього!