Щороку 26 квітня відзначають День чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Це була найбільша техногенна катастрофа за всю історію існування людства.

У цей день ми засвідчуємо свою шану і вдячність усім, хто ступив назустріч неприборканому смертоносному лиху радіації, поклав своє життя і здоров’я, щоб порятувати не лише Україну, але і всю планету. Подвиг цих людей назавжди вписано до літопису людської мужності, він навічно залишиться в памяті українського народу.

Біль, тривога та уроки Чорнобиля навічно залишаються в наших серцях.

Наразі український народ боронить рідну землю від держави – терориста, яка вдається до підступних провокацій та ядерного шантажу, і своїми діями знову наражає світ на небезпеку і жахіття радіаційного апокаліпсису. Україна знову стоїть на сторожі безпеки усього світу. Завдання і виклик цієї війни для усього світу – не допустити нового Чорнобиля.

Слава Україні! Героям слава!