04.04.2024 року в приміщенні Новопокровської селищної ради відбулася зустріч з начальником Солонянської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Людмилою Бик та селищним головою Людмилою Муркович з аграріями громади та працівниками виконавчого комітету. На цій зустрічі обговорювалися питання, щодо змін в оподаткування, розрахунок МПЗ, сплата податків, строки подачі звітів, підвищення мінімальної заробітної плати, заповнення та подача декларації, а також надходження коштів до місцевого бюджету. Підіймалися питання про заборгованість по сплаті податків та накладення арештів на майно осіб, у яких виникла заборгованість по несплаті податків. Потім у ЦНАПі  Людмила Бик провела особистий прийом громадян.