27-29. 03.2024
Смаколики рідного дому:
–📦За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук  було відправлено 24 посилок. 18 іменинних посилок: Хомику Івану на Донецький напрямок, Стояну Андрію на Дніпропетровщину, Єфремову Владиславу на Київщину, Пальчук Олександру на Вінничину, Затинацькому Максиму, Габріду Олексію та Баласу Владиславу (побратими Кишканя Олександра ) на Харківський напрямок, Любушкіну Єгору на Сумщину, Ковачу Олексію на Чернігівщину. 6 особистих: Морозову Анатолію(шолом та берці) на Київщину, Січкарю Максиму на Миколаївський напрямок.
–Відправлено готову  їжу на  шпиталі міста Дніпро.
Благоустрій:
–В рамках проєкту "Село - наш спільний дім і жити нам у ньому" провели День довкілля. Прибирали, загрібали  аби створити комфортні умови для відпочинку.
–Ремонтування  дороги Багате-Григорівка. Долучилися до ремонту  небайдужі люди: Педенко Сергій, Бондар Данило та трактор надав Султанов Наміг.
–Насадження квітів Перемоги в Багатському старостинському окрузі. Квіти для насаджень надали Бєлих Лариса та Десятерик Аліна(нарциси - 270 цибулин, тюльпани- 50 цибулин).
Невтомні господині закладів освіти, культури, центру надання соціальних послуг готували:
салати(з буряка по корейськи, овочеве асорті, з консервованих кабачат і цибулею, з капусти, з буряка) - 44,45 кг;
солодка випічка(рулетики з какао, пончики в цукровій пудрі, пиріжки духові з яблучним повидлом,  пряники, рогалики з повидлом, вергуни, булочка плетёная, ватрушки, здоба з родзинками, булочки з корицею, рулетики з сиром та ізюмом, пиріжки духові з сиром та повидлом, булки з крихтою, булочки з маком та корицею) - 2461 шт;
консервація (огірки, кабачки, помідри, ікра кабачкова, сік томатний, яблука квашені, повидло з  яблук) - 39 л;
пиріжки з картоплею і потрібкою  - 875 шт;
вареники з сиром та картоплею - 2088 шт.,
гуси печені 2 шт 6.8кг,
компот - 11 л;
яйця варені - 50 шт;
плов з м'ясом - 15 кг;
суп картопляний - 7 л;
 спагетті - 0.5 кг;
котлети - 1 кг;
каша пшенична з м'ясом - 16 кг;
картопля тушкована  з м'ясом - 3 л;
плов - 6 л;
стегенця курячі - 1, 5 кг;
борщ з м'ясом - 5 л;
торти ,,Святковий" та "Медовик" – 33,47 кг.
Готували страви наш "Кухонний батальйон".
Допомога небайдужих жителів:
Нанкевич Вікторія: яйця 20 шт.
Горбун Ольга : яйця 40 шт.
Черненко Марія: яйця 24 шт,1 кг цукру, 3 л молока;
Мисюра Олена: яйця 10 шт;
Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу.
    В єдності - наша сила!
🌼Разом до ПЕРЕМОГИ!🌼