05.03.2024
Незламні люди, незламні захисники, незламна країна. Наші хоробрі воїни стоять за наше майбутнє, ми щиро вдячні їм за їх мужність та  відвагу. Наша праця, це найменше що ми можемо зробити для наших захисників.
📦За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук  було відправлено 6 посилок, Шевченку Володимиру та Волкову Євгену  на Харківський напрямок, Бережному Анатолію на Київський напрямок. Тортиком та смаколиками особисто привітали з днем народженням захисника Дарчича Віктора.
Торти для наших іменинників випікали: Кучерява Інна, Шевченко Наталія, Черненко Наталія, Миколенко Вікторія, Панасенко Олена, Сотніченко Наталія, Малиновська Наталія, Ремез Ганна.
 Невтомними руками наших україночок приготовано:
Картопля «в кожушках» -3 кг
Котлети 42 шт.
Пельмені 200 шт.
Гуси запечені 2 шт.
Пиріжки з картоплею 25 шт.
Пиріжки духові з солодкою начинкою 540 шт.
Солодка випічка (рогалики, булочки) 360 шт.
Випічка на вагу (печиво, торти) 20,2 кг
Вареники на заморозку 740 шт.
Салати (морква з грибами, вінегрет) 3,2 кг
Консервовані огірки 3л.
Готували:
Новопокровський ліцей: Яловенко Марина, Мазурець Наталія, Ремез Ганна, Євчун Любов;
Криничанська гімназія: Колісник Ніна, Мисюра Олена, Баштаненко Ніна;
Олександропільська гімназія: Діхтєрьова Лілія, Яценко Світлана;
Миропільська початкова школа: Вишнивецька Наталія, Магас Олена, Перевишко Галина;
Новопокровський ЗДО: Кучерява Інна, Шевченко Наталія, Черненко Наталія, Миколенко Вікторія, Панасенко Олена, Сотніченко Наталія.
Допомога небайдужих жителів:
 Катерина Борліс-крупа пшенична 2кг,крупа вівсянка 0,4кг,макарони 1кг, борошно  2кг, квасоля кон. 0,420кг.
Сергій Шевчук -борошно 5кг, Світлана Паніна-яйца 20шт,
 Валентина Голіченко-яблука 3кг,
Козаченко Олександра - 1 л горошку зеленого.
Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу.
     В єдності - наша сила!
🌼Разом до ПЕРЕМОГИ!🌼