01.03.2024
Ще один тиждень добігає кінця. З новими силами та енергією крокуємо до станції  під назвою «Весна». Хай ця весна зиму переможе та розквітне у наших серцях.
Дякуючи нашим захисникам  за мужність та  відвагу, ми  намагаємося  докладати зусиль задля підтримки наших воїнів, які кожного дня виборюють для нас можливість жити на рідній землі.
📦За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук  було відправлено 2 посилки зі скаколиками нашим захисникам  Горб Володимиру та Чергинець Дмитру на Київський напрямок, а  також відправили  іменину посилку на Харківський напрямок для захисника Басенка Івана Івановича, яку зібрали  працівники Миропільської початкової школи, бібліотекарем Людмилою Ковальовою і Наталія Борисова.
🚚Волонтеркою Лесею Кузьменко відправлено домашню їжу нашим захисникам на Херсонський напрямок.
👩‍🍳Невтомними руками господинь приготовано:
Борщ 5л.
Картопля по – селянськи 11,2 кг
Голубці 30 шт.
Сосиски в тісті 30 шт.
Міні піци 30 шт.
Сало 5 кг
Пиріжки з картоплею та капустою  620 шт.
Пиріжки з солодкою начинкою 650 шт.
Солодка випічка (рогалики, булочки, пончики) 1415 шт.
Вареники 430 шт.
Салати (олів’є, вінегрет, з пекінською капустою) 36,8 кг
Консервація 96 л.
Кріп сушений 0,75 кг
Готували:
Ремез Ганна, Євчун Любов, Мазурець Наталія (Новопокровський ліцей)
Балабан Юлія, Некрита Людмила (Багатська гімназія)
Скрипченко Анна, Голенкова Надія, Паніна Світлана, Кувальдіна Світлана, Роговська Наталія, Петрухіна Любов (Іверська гімназія)
Колісник Ніна, Мисюра Олена, Баштаненко Ніна (Криничанська гімназія)
Вишнивецька Наталія, Магас Олена, Перевишко Галина (Миропільська початкова школа)
Діхтєрьова Лілія, Леденьова Валентина, Шевченко Валентина, Власенко Оксана, Власенко Ольга (Олександропільська гімназія)
Денисюк Наталія, Козін Наталія, Нанкевич Вікторія, Горбун Ольга, доставка – Бігун Лариса (Павлівська початкова школа-філія)
Олександрук Ніна, Карнаух Любов, Луговий Петро Петрович забезпечив доставку (Петриківська початкова школа)
Залевська Вікторія, Бєлих Вікторія, Калініченко Крістіна (Багатський ДНЗ)
Фокіна Людмила (Іверський ДНЗ)
Черненко Наталія, Кучерява Інна, Шевченко Наталія (Новопокровський ЗДО)
Сівак Наталія, Запухла Людмила, Інюшина Наталія, Черненко Олена (Павлівський ДНЗ)
Щасливець Марина, Аршулік Лідія, Щасливець Альона, Сітало Валентина (Петриківський ДНЗ)
 Радченко Валентина, Кремінь Євгенія, Кремінь Надія,Кириченко Любов, Колбун Тетяна, Каширська Юлія, Тезик Людмила, Левкович Інна (заклади культури та Терцентр)
💙💛Допомога небайдужих жителів:
Попович Єлизавета з дочкою Власович Юлією приготували 60 пиріжків з картоплею.
Кардаш Карина передала розпалювачі - 420шт.
Родина Муркович- 3 кг ковбаси, 1,5 кг копченого сала,3 кг мандарин, 4 кг яблук, 1 кг сиру,1 кг риби копченої передано на авдіівський напрямок.
Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу.
      В єдності - наша сила!
🌼Разом до ПЕРЕМОГИ!🌼