29.02.2024
Дякуємо нашим захисникам за можливість жити на Богом даній нам  землі та з великою вдячністю працюємо задля підтримки наших воїнів у цей не легкий час
📦За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук відправили новою поштою 6 посилок Ромашко Геннадію та його побратимам на Кіровоградщину.
Тортиком та смаколиками привітали з днем народження наших захисників: Моню Наталію, Мезіна Володимира, Кузьміч Володимира.
🚚 Відправили готову їжу для військових до шпиталю Дніпропетровщини.
👩🍳 З великою любов’ю невтомними руками господинь приготовано:
Каша рисова з м’ясом 20, 6 кг
М’ясо тушковане 7,1 кг
Пиріжки з картоплею та капустою 260 шт.
Пиріжки з солодкою начинкою 620 шт.
Солодка випічка (рогалики, булочки) 800 шт.
🥧Торти та пироги 16,75 кг
🥟Вареники заморозка 335 шт., готові 1695 шт.
Гарбуз запечений 3 кг
🥚Яйця варені 15 шт.
Компот 6 л.
Готували:
Ремез Ганна, Євчун Любов, Мазурець Наталія (Новопокровський ліцей)
Балабан Юлія, Некрита Людмила, Педенко Алла, Залюбовська Лілія (Багатська гімназія)
Скрипченко Анна, Голенкова Надія (Іверська гімназія)
Колісник Ніна, Мисюра Олена, Черненко Марія, Баштаненко Ніна (Криничанська гімназія)
Вишнивецька Наталія, Магас Олена, Перевишко Галина (Миропільська початкова школа)
Денисюк Наталія, Козін Наталія, Нанкевич Вікторія, Горбун Ольга, доставка – Бігун Лариса (Павлівська початкова школа-філія)
Залевська Вікторія, Бєлих Вікторія, Калініченко Крістіна (Багатський ДНЗ)
Черненко Наталія, Кучерява Інна, Шевченко Наталія (Новопокровський ЗДО)
Сівак Наталія, Запухла Людмила, Інюшина Наталія (Павлівський ДНЗ)
Щасливець Марина, Аршулік Лідія, Щасливець Альона, Сітало Валентина (Петриківський ДНЗ)
Михайлова Ніла, Луговська Тетяна, Радченко Валентина, Кремінь Євгенія, Скраклій Наталія, Іщенко Інна (заклади культури та Терцентр)
💙💛Допомога небайдужих жителів:
Синяк Олена мед 3 кг, яйця -35шт,Плішко Ірина - консервація лечо-5*0,5, консервований веноград2*0,7,ікра кабачків -5*,05,сині салат 2л, шкварки-0,5л. Педенко Микола картопля 10кг,томат-2*3л,сало-3л.
Ульяшина Любов - помідори 3л., салат з огірків і кабачат - 2 л., салат з рису і перцю – 2 л.
Калініченко Людмила – огірки квашені - 6л., в’язані шкарпетки – 1 пара.
Строменко Тетяна - туалетний папір -8шт, мило рідке -1л, кава 3 в1 - 20шт, цукерки вафельні -12 шт.
Островська Валентина -  компот - 3л, огірки -3л, варення-1.5л, салати-4,5л
🌿Дякуємо працівникам закладів, установ, виконавчого комітету селищної ради та небайдужим жителям громади за сумлінну працю та допомогу

В єдності - наша сила!
🌼Разом до ПЕРЕМОГИ!🌼