Повідомляємо про роботу , щоб ви у сучасному форматі отримували інформацію про надання адміністративних послуг.

Що це?

10 працівників і працівниць кол-центру відповідатимуть на ваші запитання за єдиним телефонним номером : 0567473667

(Додатковий безкоштовний номер буде діяти з 15.01.2024 р.)

Для чого?

Щоб ви просто та легко дізнавалися необхідну інформацію щодо адміністративних послуг у режимі голосового меню.

Натиснувши на відповідну кнопку голосового меню, ви зможете:

-отримати інформацію про режим роботи ЦНАПу Новопокровської селищної ради;

- отримати консультацію щодо переліку документів, необхідних для отримання найпоширеніших послуг;

-прослухати інформацію про вартість послуг та час щодо отримання;

-проконсультуватися з фахівцями різних відділів та записатися на прийом для отримання адміністративних, соціальних послуг та послуг у сфері пенсійного забезпечення.

Дякуємо нашим надійним партнерам – Програмі EGAP, що виконується Фондом Східна Європа! Завдяки проєкту ми разом відчуємо переваги цифровізації громади.

#EGAP #ФондСхіднаЄвропа #колцентр #ЦНАП #НовопокровськаТГФото без опису