У допомозі і співпраці ми знаходимо силу, яка здатна вирішити складні соціальні виклики, застосовуючи лише прагнення та вміння допомагати.

27 та 28 листопада за сприяння ГО «ОГ Світочі» при підтримці селищної ради відбулася важлива ініціатива від Благодійного Фонду "Карітас Донецьк" у видачі гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, осіб з інвалідністю та дітей, які проживають на території громади. Видано 104 продуктових набори, 142 гігієнічних набори, 15 спеціалізованих наборів для осіб з інвалідністю з обмеженими можливостями та 5 наборів для немовлят.

Дякуємо БФ «Карітас Донецьк», голові ГО «ОГ Світочі» Альбіні Сільчук, працівникам селищної ради за Вашу відданість справі - допомогати тим, хто цього потребує.

У єдності – наша сила, у допомозі — гуманність та турбота!

Разом до ПЕРЕМОГИ!