Наполегливо та невтомно продовжуємо підтримувати наших воїнів. «Борючись» за приготуванням страв не покидають свої позиції «кухонні батальйони» закладів і установ селищної ради та небайдужі жителі громади.
Невтомними руками господинь приготовано: каша з м'ясом -9кг; зельц - 9кг; хліб-16 шт;  вареники - 800 шт; 🫔пиріжки з картоплею, капустою - 1162 шт; солодка випічка (пиріжки з яблуками, вишнями, рогалики, пиріг до чаю, пончики, солодкі булочки) - 1663 шт; печиво -14,5 кг; салати (капуста квашена, "пелюстка", вінегрет, капуста тушкована, помідори/огірки квашені, яблука свіжі) - 114,3 кг.

Передали домашню їжу для побратимів воїном-земляком (Олександром), котрий повертався з відпустки на позиції Дніпропетровщини

За сприяння ГО "ОГ Світочі" на чолі з Альбіною Сільчук відправлено особисту посилку з амуніцією та смаколиками для Володимира на Донецький напрямок

Відправлено партію свіжих страв воїнам на лінії зіткнення Донецького напрямку, котрі доставила волонтер Юлія з м. Дніпро

Велика шана нашим Захисникам і Захисницям