Розпочався важливий період для кожного православного «Медовий спас» - одне з найважливіших свят, молитви якого мають особливу силу.

Тільки не самою молитвою розпочався сьогоднішній день для наших небайдужих сердець, прохаючи лише швидкої Перемоги та здоров’я нашим Захисникам ладні господині приготували та передали маківники для наших воїнів у шпиталі міста Дніпро: булочки, рулети, трояндочки з маком, шулики з медом, пироги порційні – понад 1500 шт; печиво – 15 кг; вареники - 640 шт; хліб (солодкий хліб) – 27 шт; ікра кабачкова – близько 10 кг; салати (огірки/помідори малосольні, свіжа огородина – помідори, огірки) – понад 50 кг кг; компоти, соки -10 л; мед -3 л;  яблука.

Дякуємо працівникам закладів освіти, культури, виконавчого комітету, центру надання соціальних послуг та небайдужим жителям громади за Вашу невтомну, щиру працю.

Дякуємо за підтримку та доставку смаколиків у шпиталі м. Дніпро Олександру Латишу і ГО "ОГ Світочі " Альбіні Сільчук

Божого благословення Захисникам та мирного неба в нашій країні

В єдності - наша сила!

Разом до ПЕРЕМОГИ!