День Державного Прапора України

23 серпня в усіх установах громади пройшло урочисте підняття державного прапора - одного з головних символів нашої країни, української ідентичності, історії та сьогодення. Передувала заходу хвилина мовчання - вшанування героїчних подвигів загиблих військових та невинно убієнних мирних жителів у цій війні.

Цьогоріч здіймали прапори без радості, лиш з відчуттям неймовірної гордості та подяки нашим воїнам, завдяки яким сьогодні маємо змогу спостерігати майоріння синьо-жовтих стягів над просторами нашої громади.

В знак шанобливого ставлення до державних символів, серед населення громади було успішно реалізовано флеш-моб «Прапор Перемоги у кожне подвір’я», як символ боротьби за волю та майбутнє українського народу.

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради