У серці нашої громади горіло відчутне полум’я підтримки та людяності, яке вражало кожне небайдуже серце. В межах фестивалю «UnityFest (фестиваль єднання) – від минулого до сьогодення» з 26 по 28 вересня до Дня Захисника та Захисниці України на території громади пройшов Благодійний марафон «Повертайся, солдате додому живим!», який об’єднав сотні громадян для підтримки наших воїнів.

Аукціони, ярмарки, тематичні заходи стали можливим завдяки єднанню наших зусиль. Учні наших шкіл, вчителі, працівники, місцеві жителі – віддавши частинку своїх душевних сил та зусиль у проведені заходи, зібрали кошти для тих, хто боронить неньку Україну у сумі – 111 212,6 гривень:

• смт Новопокровка – 30 743,6 грн;
  • Олександропільський СО – 19 162 грн;
  • Багатський СО – 18 345 грн;
  • с. Іверське – 13 990 грн;
  • Криничанський СО – 14 143 грн;
  • с. Миропіль – 8 060 грн;
  • Павлівський СО – 6 769 грн.

Кожна гривня, зібрана на благодійному аукціоні «Янголи миру для Захисників» та благодійному ярмарку «Подаруй тепло воїну» стали краплею величезного океану підтримки та надії.

🙏🇺🇦  Дякуємо небайдужим серцям за Вашу допомогу, нехай ця єдність буде світлом в темні часи і кроком на шляху до кращого майбутнього

🕊🇺🇦 Разом наближаємо світлий день Перемоги, бо у єдності – наша сила!