Шановні вчителі та педагоги!

У День Вчителя хочемо віддати вам особливу подяку за вашу мужність і відвагу у цей нелегкий час. Ви не тільки освічуєте та виховуєте майбутнє покоління, але й є прикладом сили й стійкості у важливі моменти.

У нашій країні тепер особливо важливо об'єднуватися та підтримувати один одного. Ви, як освітні лідери, граєте ключову роль у формуванні єднання й допомоги нашому суспільству.

Нехай ваша відданість освіті та мудрість, яку ви передаєте, допомагають подолати випробування та забезпечують мир та гармонію у нашій країні.

Ви є наставниками, менторами та натхненням для майбутнього покоління.

Бажаємо вам нескінченної енергії та радості у вашій благородній місії навчання та виховання. Нехай кожен учень цінує ваш труд та відданість, а кожен день принесе вам радість і задоволення від досягнень своїх вихованців.

Дякуємо за вашу неоціненну роботу та віру в майбутнє!

З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради